niedziela, 23 stycznia 2011

Kocham Cię Życie (album dla mamy)

To temat przewodni maminego albumu. Przekrojowo przez życie, aby w każdej sekundzie móc sobie przypomnieć, jak się jest szczęśliwym... Pomijamy wszystkie smutne chwile, zapominamy porażki i zmartwienia, pozostawiamy w pamięci i w albumie to co najlepsze. Co prawda Mamusia nie nazwałaby swoich kozaków noszonych w Zakopanem "tym co najlepsze". Kwestia ta podnoszona jest zawsze przy okazji pewnego zdjęcia, mimo iż wszyscy zgodnie uważamy, że nie odstawały, a nawet jeżeli,  to nie był to problem ich kształtu, ale maminych chudych girek ;) No bo jak się ma 10 lat, to się nie ma łydek jak Jagna z Chłopów. Ponadto niedźwiedź śmierdział. Czy ktoś w ogóle zwracał uwagę na  góry w tym Zakopanym? 

Równie ciekawe było dla mnie to, że co kilka stron pojawiała się Francja. Od niej się zaczęło podróżowanie,  do niej wracaliśmy jeszcze w tym roku. To ona nadawała poszczególnym etapom życia  mamy pewien kontekst. Tam się kiedyś zaczynał dla niej ledwo osiągalny Świat,  który dzisiaj jest po prostu w zasięgu ręki, jak bardzo drogi sercu, bo pełen sentymentu klejnot.

A takie oto są skutki tygodniowego siedzenia w domu (człowiek ma nagle czas i siłę na wycinanie kwiatków z materiału). Kilka wybranych stron (to nie tak, że mama przeskoczyła w kapsule czasu z 30tki na 40tkę w jedną noc ;) )jeszcze przed wypełnieniem:I jeszcze coś z zupełnie innej beczki: Złotowłosej Migawce i Czekoladowej Prawniczce bardzo dziękuję za sobotę, a dokładnie za słowa "blogowego" wsparcia. Aż się chce pisać :)

10 komentarzy:

 1. Dzięki moja córeńko za ten album,uświadomił mi że tak naprawdę miałam i ma cudowne życie.A zdjęcia z ostatniej strony są cudowne!!!!!!!!!A to wszystko dlatego że mam tak cudowną rodzinkę do której dołączył Skoczek a za chwile dołączy mały Indiana. I tak z innej beczki kiedy zaczniesz pisać książki ?????????

  OdpowiedzUsuń
 2. Cudo!!!! Ola jesteś najzdolniejsza babka, jaką znam, no i już wiadomo po kim Ola taka laska jest ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. się wzruszyłam normalnie dziewczyny moje :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Śliczny, jak zresztą wszystko Olkowego autorstwa :) A na żywo to już w ogóle wymiata ;))) Buziaki

  OdpowiedzUsuń
 5. przepiękny...
  zapewne praca ciężka, ale i jaka przyjemna :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Cuuuudo!!!
  Wspaniała pamiątka :)
  Piękne zdjęcia w pięknej, romantycznej oprawie :D
  :***

  OdpowiedzUsuń
 7. wyglądają rewelacyjnie!

  pozdrawiam,
  Paula

  OdpowiedzUsuń
 8. Piękności, jak zwykle zresztą :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Wzruszające i piękne:)

  OdpowiedzUsuń
 10. tydzień? ja bym tego w miesiac nie zrobila, cos fantastycznego

  OdpowiedzUsuń

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails