wtorek, 30 sierpnia 2011

Krótki film o...

Cały drugi miesiąc życia Kajetan trenował wzrok i umiejętności społeczne. Na pamiątkę tych przełomowych wydarzeń krótki film:


Zdolności społeczne Kaja rozwijają się w szybkim tempie, podczas gdy moje umiejętności komunikacyjne dotknął pewien regres. Mam nadzieję, że to chwilowe ;)

5 komentarzy:

 1. Niesamowita wypowiedź!!!:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Eeeeee no z takim to już pogadać można! Najpiękniejsze "gu" jakie słyszałam, i jaki uśmieszek zalotny :) no mama rośnie Ci podrywacz mały , hihi.

  OdpowiedzUsuń
 3. Dzieci rosną tak szybko... :P
  :***

  OdpowiedzUsuń
 4. Marcin i ja o mało monitora nie zjedliśmy, a babcia Stasia cały czas zastanawiała się na kogo mały podobny iiii.... do tej pory nie wie! :D hahahah ' Czysta Ola. O nie, trochę Karol. Ale uśmiech ma Janusza cholera...' i tak to właśnie wygląda ;D

  OdpowiedzUsuń
 5. Wyjaśnijmy tą kwestię raz na zawsze: jak ja na to dziecko patrzę, to po prostu jakbym w lustro patrzyła :D Oczywiście mini Karolek mile widziany, no ale póki co po mamusi: łysy blondyn ;)
  Buziaki dziewczyny! Wiedziałam, że wszystkie mamy docenią złożoność tej wypowiedzi! A od tamtego czasu syn poczynił znaczne postępy w umiejętnościach komunikacyjnych :)

  OdpowiedzUsuń

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails