poniedziałek, 29 grudnia 2014

Czy offspringi śpią w jednym łóżku?

Na te i inne pytania dotyczące offspringów* musieliśmy odpowiedzieć w przeciągu ostatniego miesiąca. Było też pytanie o to, czy offspringi muszą codziennie się kąpać i czy pamiętamy jak babcia przytulała szkietela. Oczywiście, pamiętamy!
To jest post z serii: uważaj, jaką muzykę wozisz i puszczasz w samochodzie, bo jedna z ulubionych płyt młodości może się szybko zamienić w najbardziej znienawidzoną płytę z młodości. Skoczek już oficjalnie uznał, że czuje się jak więzeń z Guantanamo torturowany muzyką. No bo ile razy pod rząd normalny człowiek może wysłuchać kawałka "Self  esteem"? WIELE! 
Oczywiście uwieczniliśmy jeden z występów. Dwa słowa komentarza do filmu:
1. Opis zrobiłam po angielsku, bo liczę na to, że Dexter obejrzy film i zaprosi nas do Kalifornii na wakacje (a chłopaków na koncert). Mogę jechać nawet z noworodkiem na ręku :) 
2. Tak, wiem, o czym jest ta piosenka. No cóż, jak mówiłam wcześniej - uważajcie, co puszczacie dzieciom w samochodzie ;) Pocieszam się, że murzyński rap miałby dużo gorszy tekst! Jak się tak głębiej zastanowić, to nawet nie jest tak bardzo bardzo nieodpowiedni kawałek...


* (sł. rodz. Tok. Offspring - (czyt. ośpring) szkielet lub część szkieletu, widok ze zdjęcia RTG, uwieczniony na okładce płyty SMASH zespołu The Offspring. Offspringi najprawdopodobniej żyją  w stadach i mogą, lecz nie muszą, być nazywane zamiennie szkieletami. Tryb życia stabilny. Ustalono, że śpią w swoich łóżkach i muszą kąpać się codziennie. Nie muszą myć głowy, gdyż nie posiadają na niej owłosienia.
Poniżej babcia Magda przytulająca jednego z osobników. + 10 do szacunku u wnuka ;)

5 komentarzy:

 1. Wiem o czym mowa!! Tu tez walka i decyzje, kiedy powiedziec dosc, bo corka najchetniej slucha "keeping the faith". O ile pierwszy raz czy dwa w jej wykonaniu jest slodki, to...no sama wiesz

  OdpowiedzUsuń
 2. A ja śpiewałam Natalię Kukulską. How lame ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Przynajmniej dobrej muzyki chłopak słucha :D
  A co ja śpiewałam? Hmm, chyba też coś o nieodpowiednim tekście. "Dreams" i "Cisza, ja i czas" HEYa :P

  OdpowiedzUsuń
 4. Czyżby Kajuś doczekał się na braciszka?? bo taka cisza sie na blogu zrobiła... :-) Czekamy na wieści

  OdpowiedzUsuń
 5. hahhahahahah boski!!!!! U nas ostatnio Metallica jest na topie

  OdpowiedzUsuń

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails