środa, 24 grudnia 2014

Wesołych Świąt 2014!

Pamiętajcie, że chodzi o to, aby było wesoło, a nie idealnie :)Wesołych Świąt życzą: Akacja, Skoczek, Piękny Lolo i Piękny Olo :)Sesja odbyła się w naszej sypialni i absolutnym amoku. Wróciliśmy ze sklepu z choinką, była godzina 14:30, słońca w ciągu dnia nie było ani przez minutę, a właśnie zbliżał się moment kiedy (jeżeli gdziekolwiek jest) miało zajść. Lampy nie posiadam, blendy zapomniałam wyciągnąć. Gdyby dziecko nie miało ochoty zostać gwiazd(orem)ą obiektywu, to na pewno by się nie udało. W przyszłym roku będzie poziom nightmare. Przekonać 4 latka i roczniaka do jednoczesnego uśmiechu przed obiektywem.  Babcia Zdzisia będzie musiała upiec kontener pierników, żebym mogła tego dokonać! ;)
Na szczęście tym razem ciągłość została zachowana. A ponieważ porównania wprost uwielbiam...


 Jeszcze raz WESOŁYCH ŚWIĄT! I oby każde następne Święta Bożego Narodzenia odbywały się w gronie wyłącznie większym, nigdy mniejszym :)
***

ps. i radujmy się, bo Media Expert już wkrótce przestanie nas informować o tym, że włącza niskie ceny... Skoro ja, osoba nie oglądająca TV, wciąż widzę tę reklamę (na tvn Player i YT), to co muszą przeżywać użytkownicy kablówki!

1 komentarz:

  1. Ooojoj! Taki mikołaj to i bez prezentu mógłby do mnie przyjść! <3
    Porównanie genialne. Chyba w ciągu ostatniego roku największa zmiana zaszła :-) Duży chłopak!

    OdpowiedzUsuń

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails