niedziela, 7 czerwca 2015

Kajtek 4 lata - wideo urodzinoweCztery lata w 3,5 minuty... Trudno mi się montowało, a jeszcze trudniej ogląda, bo mniej więcej w połowie zalewam się łzami. Od 4 lat jestem strasznie miękka :)

7 komentarzy:

 1. Cudowna pamiątka! Tradycyjnie wzruszyłam się:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Rety, a pamiętam, jak dopiero co dzwoniłam do Ciebie rano, a Ty na to "to już" :) Ech, niewiarygodne, jak te nasze cuda szybko rosną. Cudne podsumowanie Kochana. Kolejnych tak szczęśliwych lat Mały Spajdermelu :*

  OdpowiedzUsuń
 3. Przeglądając godziny materiałów (a nawet połowy nie obejrzałam), nie mogłam uwierzyć w to ile się wydarzyło w ciągu tych ostatnich 4 lat. Więcej niż przez 8 poprzedzających narodziny Kaja. Niewiarygodne, kosmos. A kiedy tylko tempo zaczęło zwalniać, pojawił się drugi kosmita ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziękuję :*I znów wzruszona zaczynam tydzień.... Piękna pamiątka :) :* Zabrakło mi Kaja, który zajada makaron :) lub borówki :)....
  Olka, a jak cudowny będzie ten film za 15,20 lat....
  Cieplutko pozdrawiam Spajdermena.

  ***
  Kiedy nasi synowie kończyli 20 lat...każdemu przygotowaliśmy takie wspomnienie
  ale ze zdjęć.....Miłość i wzruszenie...Na nich nie zrobiło to jeszcze wrażenia...ale dorosną kiedyś :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Wspaniała pamiątka! I poza cudownymi Chłopcami i Rodzicami widzę wspaniałych Dziadków!! Pozazdrościć!!!

  OdpowiedzUsuń
 6. Piękne :-)
  Znowu uświadamiam sobie jak wiele nas łączy: mój synek urodził się znowu w tym samym czasie co Kajtek, choć nieco wcześniej, bo 20 maja.
  A córa to już wiesz, 3 lutego.
  Pozdrawiam serdecznie,
  Ola

  OdpowiedzUsuń
 7. Amazing blog and very interesting stuff you got here! I definitely learned a lot from reading through some of your earlier posts as well and decided to drop a comment on this one!

  OdpowiedzUsuń

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails